خدمات تخصصی تجاری
در زمینه نمایشگاه های بین المللی

یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت وارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می گردد. در ايام برگزاري نمايشگاه فرصت خوبی براي مشاهده آخرین دستاوردهای فن آوری روز دنیا و مذاكره مستقيم و بدون واسطه با توليد كننده ها ايجاد ميشود. در اين نمايشگاه ها هزاران شركت توليدي و تجاري شركت ميكنند.

در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها, فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف , می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت.

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسياري از نمايشگاه ها اگر چه از نظر موضوعي يكسان هستند اما از نظر محتوا داراي ماهيتي متفاوت هستند لذا پيشنهاد مي شود قبل از حضور در يك نمايشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترين نمايشگاه با اين دفتر تماس حاصل فرماييد. گروه آی بی توربه عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال 1389 تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

برای ورود به بازار جدید نیاز به مشاوره و حمایت افراد متخصص دارید. آی بی تور به شما یاری می رساند که سفر شما همراه با موفقیت باشد. امید است در آینده نزدیک مشاوری مطمئن جهت برگزاری سفرهای تجاری شما عزیزان باشیم. برای تحقق اهداف ذکر شده نیازمند انتقادات، پیشنهادات و رهنمودهای صاحب نظران صنایع کشور هستیم.